Dane kontaktowe

KONTAKT

ET Logistik Sp. z o. o.
ul. Annopol 3, 03-236 Warszawa

NIP 526 10 25 183

REGON 010972267

e-mail infolinia@etlogistik.com

Infolinia 41 31 06 800
22 21 22 800

Online Zadaj pytanie



OBSŁUGA KLIENTA

ŚLEDZENIE PRZESYŁEK

Tracking & Tracing

Strefa VIP
WYŚLIJ PRZESYŁKĘ Gclient POMOC TECHNICZNA
Centrala Warszawa
ul. Annopol 3
03-236  Warszawa
Telefon:  +48 22 330 52 20
Fax:  +48 22 330 52 28
centrala@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Centrum Logistyczne Jaworzno-Jeleń
ul. Wygoda 84
43-608 Jaworzno
Telefon:  +48 32 721 43 12
Fax:  +48 32 721 43 19
jaworzno@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Centrum Logistyczne Pruszków
ul. 3 go Maja 8
05-800 Pruszków
Telefon:  +48 22 356 05 00
Fax:  +48 22 356 05 47
pruszkow@etlogistik.com
Zobacz na mapie


Centrum Logistyczne Wola Rakowa
ul. Główna 41/43
95-006  Brójce
Telefon:  +48 42 291 91 00
Fax:  +48 42 291 91 02
wolarakowa@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Centrum Logistyczne Wrocław
ul. Ryszarda Chomicza 13 c
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
Telefon:  +48 71 736 84 00
Fax:  +48 71 736 84 49
wroclaw@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Bydgoszcz
ul. Solna 16
85-863 Bydgoszcz
Telefon:  +48 52 561 27 00
Fax:  +48 52 561 27 09
bydgoszcz@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Poznań
ul. Wołczyńska 37
60-003  Poznań
Telefon:  +48 61 643 12 88
Fax:  +48 61 643 12 85
poznan@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Pruszcz Gdański
ul. Sikorskiego 2a
83-000 Pruszcz Gdański
Telefon:  +48 58 738 48 24
Fax:  +48 58 738 48 34
pruszczgdanski@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Rzeszów
ul. Przemysłowa 14
35-105 Rzeszów
Telefon:  +48 17 852 12 12
Fax:  +48 17 862 16 29
rzeszow@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Białystok
ul. Gen. Kleeberga 16
15-691 Białystok
Telefon:  +48 22 21 22 800
bialystok@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Kraków
ul. Nad Drwiną 8b
30-741 Kraków
Telefon:  +48 22 21 22 800
krakow@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Lublin
ul. Witosa 10 i 10A
20-315 Lublin
Telefon:  +48 22 21 22 800
lublin@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72D
10-450 Olsztyn
Telefon: +48 22 21 22 800
olsztyn@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Szczecin
ul. Dąbska 69
70-789 Szczecin
Telefon:  +48 22 21 22 800
szczecin@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Zielona Góra
ul. Zimna 3
65-707 Zielona Góra
Tel.: +48 68 4519-801; +48 68 4519-808
Fax:  +48 68 4519-806
zielonagora@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Tychy
Ul. Mikołowska 93
43-100 Tychy
Telefon:  +48 32 789 7701
Fax: +4832 789 7707
info@geis.pl
Zobacz na mapie

Oddział Koszalin
ul. Mieszka I 22 B
75-132 Koszalin
Telefon.: +48 22 21 22 800
koszalin@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Mościska
ul. Bakaliowa 1, Mościska
05-080 Izabelin
Telefon:  +48 22 356 05 23
Fax:  +48 22 356 05 03
mosciska@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Kielce
ul. Jana Pawła II 45
26-001 Masłów I
Telefon:  +48 22 21 22 800
kielce@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Radom
ul. Tartaczna 29
26-612 Radom
Telefon:  +48 22 21 22 800
radom@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Płock
Ul. Przemysłowa 22
09-400 Płock
Telefon:  +48 602 187 982
plock@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Częstochowa
ul. Poselska 12/32
42-200 Częstochowa
Telefon:  +48 662 730 035
czestochowa@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Gorzów Wielkopolski
ul. Walczaka 106
66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon:  +48 668 182 598
gorzow.drobnicakraj@etlogistik.com
Zobacz na mapie

Oddział Wałbrzych
Ul. Świdnicka 57
58-160 Świebodzice
Telefon:  +48 602 674 094
walbrzych@etlogistik.com
Zobacz na mapie